Aktualności

11 czerwca 2014

Dzień Dziecka i Festyn rodzinny w przedszkolu

Maj i czerwiec to miesiące, w których swoje święta obchodzą kolejno członkowie rodziny – dzieci, mama i tata. Z tej okazji zgodnie z tradycją w Przedszkolu Samorządowym w Pudliszkach zorganizowane zostały spotkania dla ich uczczenia.

» czytaj więcej..
11 czerwca 2014

Konkurs piosenki

W poniedziałek 2 czerwca wychowanka Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach, Eliza Perdon z grupy „Biedronek”, wzięła udział w rejonowych eliminacjach do IX Woje-wódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków „Czerwonak 2014”.

» czytaj więcej..
07 czerwca 2014

Porażka z Ludwinowem

Dzisiaj zawodnicy z Pudliszek rozegrali kolejny mecz na własnym boisku, przeciwnikiem była drużyna z KS Ludwinowo. Niestety nasi zawodnicy przegrali na własnym terenie, prowadząc w spotkaniu i nie wykorzystując znakomitych sytuacji na strzelenie kolejnych bramek.

» czytaj więcej..
04 czerwca 2014

Nigdy Mamo nie zapomnę

Wśród bogatego wachlarza tematów podejmowanych w wierszach i piosenkach jest jeden, który przewija się i ozdabia ten wachlarz, czyniąc go niezwykle pięknym. Temat ten zamyka się w jednym słowie – Mama. Wyrazie pisanym wielką literą: za dane życie, za naukę życia, za serce… Z nim związane są najpiękniejsze wspomnienia z lat dzieciństwa, nasze pierwsze radości i troski, marzenia oraz tęsknoty.

» czytaj więcej..
31 maja 2014

Grill z okazji Dnia Matki

25 maja członkinie KGW Pudliszki zorganizowały sobie Dzień Matki w stanicy myśliwskiej w Karcu. Impreza odbyla sie na swieżym powietrzu przy grillu.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 35721434 osób.
realizacja: studio fabryka