Aktualności

07 czerwca 2014

Porażka z Ludwinowem

Dzisiaj zawodnicy z Pudliszek rozegrali kolejny mecz na własnym boisku, przeciwnikiem była drużyna z KS Ludwinowo. Niestety nasi zawodnicy przegrali na własnym terenie, prowadząc w spotkaniu i nie wykorzystując znakomitych sytuacji na strzelenie kolejnych bramek.

» czytaj więcej..
04 czerwca 2014

Nigdy Mamo nie zapomnę

Wśród bogatego wachlarza tematów podejmowanych w wierszach i piosenkach jest jeden, który przewija się i ozdabia ten wachlarz, czyniąc go niezwykle pięknym. Temat ten zamyka się w jednym słowie – Mama. Wyrazie pisanym wielką literą: za dane życie, za naukę życia, za serce… Z nim związane są najpiękniejsze wspomnienia z lat dzieciństwa, nasze pierwsze radości i troski, marzenia oraz tęsknoty.

» czytaj więcej..
31 maja 2014

Grill z okazji Dnia Matki

25 maja członkinie KGW Pudliszki zorganizowały sobie Dzień Matki w stanicy myśliwskiej w Karcu. Impreza odbyla sie na swieżym powietrzu przy grillu.

» czytaj więcej..
31 maja 2014

Wygrana w Borowie

Zespół Zjednoczonych udał się do Borowa na mecz z tamtejszym Fenixem. Po 90 minutach nasi zawodnicy wywieźli cenne 3 pkt z terenu rywala.

» czytaj więcej..
27 maja 2014

Dzieci pierwszokomunijne z podziękowaniem za dar Eucharystii w poznańskiej katedrze

Dzieci z naszej parafii, które w tym roku po raz pierwszy przystąpiły do Komunii Świętej pod opieką ks. proboszcza Piotra Kłosowskiego 23 maja pojechały do Poznania. O godzinie 18.00 w poznańskiej katedrze rozpoczęła się Msza Św. , której przewodniczył ks. bp Grzegorz Balcerek. Uczestniczyły w niej dzieci pierwszokomunijne z terenu Archidiecezji Poznańskiej, aby wspólnie dziękować za dar Eucharystii.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 35688247 osób.
realizacja: studio fabryka