Aktualności

22 września 2015

Setka Renia

W 7. kolejce Klasy Okręgowej drużyna Zjednoczonych Pudliszki po bardzo emocjonującym i obfitującym w wiele bramek meczu pokonała na wyjeździe Sokół Kaszczor. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni trenera Romana Gronowskiego wskoczyli na drugie miejsce w ligowej tabeli.

» czytaj więcej..
22 września 2015

Gronowski resPect Cup za nami

Po wakacyjnej przerwie na boiska wrócił turniej resPect Cup. Ponownie zorganizowano go na obiekcie w Pudliszkach, gdzie rywalizowało między sobą sześć zespołów w kategorii ŻAK. Głównym darczyńcą była firma Pana Grzegorza Gronowskiego, która wraz z fundacją KA 4 resPect zapewniła wiele atrakcji dla dzieciaków podczas turnieju.

» czytaj więcej..
20 września 2015

I Biesiada KGW za nami

O tym, że integracja służy współpracy, wiadomo nie od dziś. Przedstawicielki KGW Pudliszki poszły o krok dalej – zamiast bawić się we własnym gronie, zorganizowały I Biesiadę Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Krobia, na którą zaprosiły koleżanki z pozostałych wiosek. W rezultacie powstała wspaniała impreza, która ma szansę stać się doroczną tradycją oraz… inspiracją dla kobiet z innych gmin.

» czytaj więcej..
20 września 2015

UWAGA: Zebranie

W najbliższą środę 23 września o godzinie 19.30 w Domu Strażaka odbędzie się zebranie wiejskie w sprawie podziału środków z funduszu sołeckiego na rok 2016. W imieniu Sołtysa i Rady Sołeckiej zachęcamy do udziału.

» czytaj więcej..
20 września 2015

Występ Biedronek na I Biesiadzie KGW Gminy Krobia

W sobotę 19 września dzieci z grupy „Biedronek” z naszego przedszkola zaprezentowały program artystyczny podczas zorganizowanego w Domu Strażaka spotkania reprezentantek Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Krobia oraz przedstawicieli lokalnych urzędów. Przedszkolacy odważnie i z zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki z repertuaru przedszkolnego, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami zgromadzonych gości oraz słodkim upominkiem.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 39643964 osób.
realizacja: studio fabryka