Aktualności

07 listopada 2014

Cała Polska czyta

Dnia 28.10.2014r. do grupy „Niezapominajek” Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach zawitała z książeczką kolejna mama. Pani Monika przeczytała dzieciom bajkę z serii „Przygody Kubusia Puchatka”. Przedszkolacy z zaciekawieniem słuchali przygód swoich ulubionych bohaterów. Serdecznie dziękujemy mamie Błażeja za poświęcony czas.

» czytaj więcej..
07 listopada 2014

Jesień w naszym parku

Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach uwielbiają zabawy wśród kolorowych, jesiennych liści. Najwięcej radości sprawia im gromadzenie z nich stosów, podrzucanie, turlanie się i bieganie w „miękkiej pierzynce”. Podczas wesołej zabawy nasi milusińscy tworzą ciekawe wzory i fantazyjne kompozycje z materiału przyrodniczego. Póki jesienna aura sprzyja zabawie na świeżym powietrzu, korzystamy z tego jak najczęściej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

» czytaj więcej..
07 listopada 2014

Wycieczka na ogródki działkowe

W piękne, październikowe przedpołudnie dzieci z grupy „Niezapominajek” Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach wybrały się na miejscowe ogródki działkowe. Podczas jesiennego spaceru działkowymi alejkami nasi milusińscy z zaciekawieniem obserwowali pracujących ludzi oraz narzędzia służące do pracy w ogrodzie. Przedszkolacy w bezpośredni sposób mieli okazję wykazać się znajomością jesiennych owoców i warzyw.

» czytaj więcej..
04 listopada 2014

DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Jak co roku dzieci z Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach wzięły udział w obchodach Dnia Wszystkich Świętych. 3 listopada przedszkolacy odwiedzili lokalne miejsca pamięci, by tam złożyć znicze przed pomnikami upamiętniającymi tych, którzy oddali swe życie w walkach za naszą Ojczyznę. Dzieci w skupieniu modlitwą oraz chwilą ciszy uczciły poległych – grupy starsze („Biedronki” i „Niezapominajki”) przed pomnikiem Ofiar Katyńskich na miejscowym cmentarzu, zaś młodsze („Misie” i „Słoneczka”) przed pomnikiem w parku.

» czytaj więcej..
04 listopada 2014

Spotkanie z policjantem

W poniedziałek 3 listopada dzieci z grup „Misiów” i „Słoneczek” Przedszkola w Pudliszkach spotkały się z panem Krystianem Świerzewskim, policjantem pracującym w Komendzie Policji w Poznaniu.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 36390695 osób.
realizacja: studio fabryka