Aktualności

17 lipca 2014

Pielgrzymować , odkrywać, poznawać śladami Jana Pawła II

Kalwaria Zebrzydowska i Wadowice to sąsiadujące ze sobą miejscowości na zachodzie Małopolski, które odwiedziliśmy podczas jednodniowej pielgrzymki. Wyjazd został zorganizowany przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Pudliszkach i nastąpił dnia 28 czerwca 2014 roku bardzo wcześnie, bo o godz. 2.30. Wspomniane wcześniej miasta kojarzą się z osobą polskiego papieża, Jana Pawła II, który wielokrotnie podkreślał do nich swoje przywiązanie.

» czytaj więcej..
03 lipca 2014

Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole...

W środę 25 czerwca najstarsi wychowankowie Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach wzięli udział w swojej ostatniej już uroczystości przedszkolnej. W tym dniu w godzinach popołudniowych absolwenci przybyli do Przedszkola, aby w myśl słów piosenki: „Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się szkole...” w obecności rodziców oraz pracowników Przedszkola zakończyć uroczyście pierwszy etap edukacji.

» czytaj więcej..
03 lipca 2014

Żółty Dzień

We wtorek 24 czerwca zażółciło się w Przedszkolu Samorządowym w Pudliszkach, a przyczyną tego był obchodzony w tym dniu „Żółty Dzień”. W ten sposób przedszkolacy witali nową, przez wszystkich lubianą, porę roku – lato. Kolejny z serii Kolorowych Dni w naszym Przedszkolu upłynął wszystkim w miłej, „słonecznej” atmosferze.

» czytaj więcej..
28 czerwca 2014

Wyniki turnieju PUDLISZKI GRAJĄ W PIŁKĘ- 4 EDYCJA

Już po raz czwarty odbył się turniej piłkarski PUDLISZKI GRAJĄ W PIŁKĘ

» czytaj więcej..
27 czerwca 2014

Dzieci testują ścieżkę

W dniu wczorajszym zakończono podstawowe prace związane z budową fragmentu ścieżki rowerowej przy ul. Leszczyńskiej.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 35889553 osób.
realizacja: studio fabryka