Aktualności

03 listopada 2015

ŚWIĘTO BIBLIOTEKI

Miesiąc październik mieni się wieloma barwami jesieni i nie tylko. To miesiąc równie kolorowy w bibliotece, odkrywający tajemnice różnych historii i przestrzeni. Uczniowie naszej szkoły mogli się o tym przekonać, uczestnicząc w konkursach zorganizowanych przez bibliotekę szkolną oraz Bibliotekę Publiczną Filię w Pudliszkach w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

» czytaj więcej..
01 listopada 2015

PRZEDSZKOLACY ODWIEDZAJĄ BIBLIOTEKĘ

Październik to czas, w którym obchodzony jest Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Dlatego też w dniach 28 i 29 października dzieci z Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach odwiedziły miejscową szkołę podstawową, by w miłej atmosferze spotkać się z paniami pracującymi w bibliotece publicznej oraz szkolnej – panią Anną Lisiecką, panią Jolantą Lis oraz panią Moniką Szwarczyńską, które z tej okazji przygotowały dla naszych milusińskich wiele atrakcji.

» czytaj więcej..
01 listopada 2015

LUBIMY SŁUCHAĆ BAJEK - BIEDRONKI

Dzieci z Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach bardzo lubią, gdy w przedszkolne progi wkraczają goście, zaś szczególnie cenne dla naszych wychowanków są odwiedziny w przedszkolu ich rodziców.

» czytaj więcej..
01 listopada 2015

DBAMY O ŚRODOWISKO

Jak dbać o środowisko? Jak segregować śmieci? Na te pytania i na wiele innych związanych z ekologią szukaliśmy odpowiedzi. Z chęcią uczestniczyliśmy w ciekawej pogadance oraz poprawnie posegregowaliśmy odpowiednie odpady. Na zakończenie zajęć każdy przedszkolak wykonał zadanie utrwalające poznane wiadomości:) Teraz już wiemy jak dbać o nasze środowisko!

» czytaj więcej..
01 listopada 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie 01.11. 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie Wszystkich Świętych 01.11. 2015

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 39916494 osób.
realizacja: studio fabryka