Aktualności

23 czerwca 2015

V edycja turnieju Pudliszki grają w piłkę

Już po raz piąty organizowany jest turniej piłkarski "Pudliszki grają w piłkę". Regulamin turnieju poniżej.

» czytaj więcej..
25 czerwca 2015

ŻÓŁTY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU

We wtorek 23 czerwca, pomimo pochmurnej, deszczowej pogody, w Przedszkolu Samorządowym w Pudliszkach było bardzo słonecznie. Stało się to za sprawą obchodzonego w tym dniu Żółtego Dnia. Jak każdy z Kolorowych Dni upłynął on przedszkolakom w wesołej, pogodnej atmosferze, na zabawach oraz różnorodnej aktywności, których głównym tematem był kolor żółty.

» czytaj więcej..
23 czerwca 2015

SPORTOWA NIEDZIELA Z KA4

Już 28 czerwca zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na stadion w Pudliszkach, gdzie będzie miało miejsce piłkarskie święto .

» czytaj więcej..
23 czerwca 2015

Występ przedszkolaków na FESTYNIE SZKOLNYM

Dnia 20.06.2015 przedszkolacy z grupy „Niezapominajek” z Olą z grupy „Biedronek” wystąpili podczas kolejnego Festynu Szkolnego. Dzieci 5-6 letnie, które od września rozpoczną naukę w szkole podstawowej zaprezentowały program słowno-muzyczny połączony z tańcem. Występ został nagrodzony brawami oraz drobnym upominkiem.

» czytaj więcej..
23 czerwca 2015

WYCIECZKI PRZEDSZKOLAKÓW

Jak co roku w czerwcu, tak również w ciągu minionych dni dzieci z Przedszkola w Pudliszkach wzięły udział w dalszych lub bliższych wycieczkach autokarowych. Dzieci młodsze pojechały do Gostynia, gdzie, w sali zabaw „Bajkowy Świat” miały możliwość wesoło spędzić czas na wspólnych zabawach z ró-wieśnikami z innych oddziałów naszej placówki. Z kolei starsi przedszkolacy – już wkrótce absolwenci przedszkola, wzięli udział w wycieczce do Wrocławia. Tam zaś popłynęli w rejs po Odrze oraz zwiedzili ogród zoologiczny wraz z Afrykarium.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 39156721 osób.
realizacja: studio fabryka