Aktualności

07 maja 2015

Spotkanie z przedstawicielkami Starostwa Powiatowego w Gostyniu

O tym, że o środowisko należy dbać i je chronić uczą się dzieci już od najmłodszych lat. Dzieje się to za sprawą prowadzonych rozmów, obserwacji, doświadczeń przyrodniczych, jak również spotkań z osobami, które na co dzień zajmują się przyrodą oraz ochroną środowiska. Jednym z takich spotkań była wizyta w naszym przedszkolu pań ze Starostwa Powiatowego w Gostyniu, z wydziału Ochrony Środowiska, pani Honoraty Perdon i pani Agnieszki Sołtysiak, które zawitały do grup „Niezapominajek” i „Biedronek” z okazji Światowego Dnia Ziemi

» czytaj więcej..
07 maja 2015

Spotkanie ze strażakami

W poniedziałek 4 maja 2015 z okazji przypadającego w tym dniu Dnia Strażaka dzieci z Przedszkola w Pudliszkach miały okazję spotkać się z przedstawicielami miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej.

» czytaj więcej..
06 maja 2015

Ojcu Świętemu śpiewajmy ……..

W 10 rocznicę śmierci Papieża Jana Pawła II dzieci i młodzież z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Pudliszkach oraz z Zespołu Szkół w Gostkowie przygotowali wieczornicę ku czci Papieża Polaka, którą przedstawili w kościele w Pudliszkach 29 kwietnia 2015 roku.

» czytaj więcej..
03 maja 2015

Wygrana z Pelikanem

Po zeszłotygodniowej kompromitacji w Sarnowie piłkarze Zjednoczonych zrehabilitowali się przed własną publicznością, pokonując Pelikana Dębno Polskie 5:0.

» czytaj więcej..
03 maja 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie - 03. 05. 2015

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 38772388 osób.
realizacja: studio fabryka