Aktualności

10 maja 2016

Wysoka przegrana

Nie najlepsze nastroje są także w Pudliszkach, bo Zjednoczeni w tej kolejce przegrali w Jutrosinie aż 1:5. Na początku spotkania gospodarze wyprowadzili dwie zabójcze kontry i zrobiło się 2:0. Po tych golach inicjatywę przejęli przyjezdni i mieli kilka dobrych sytuacji na bramki, ale na listę strzelców wpisał się tylko Wolański pod koniec połowy.

» czytaj więcej..
10 maja 2016

PRZEDSZKOLACY Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE

W piątek 6 maja dzieci z grup „Biedronek” i „Niezapominajek” Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach udały się z wizytą do miejscowej biblioteki szkolnej i publicznej. Okazją do wizyty był przypadający na dzień 8 maja Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Przedszkolacy złożyli pracującym w bibliotece pani Annie Przybył i pani Jowicie Jankowiak życzenia z okazji ich święta oraz wręczyli okolicznościowe laurki, co spotkało się z serdecznym przyjęciem pań bibliotekarek.

» czytaj więcej..
07 maja 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie 08. 05. 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie Wniebowstąpienie Pańskie 08. 05. 2016

» czytaj więcej..
06 maja 2016

DZIEŃ FLAGI W PRZEDSZKOLU W PUDLISZKACH

„Kto ty jesteś? – Polak mały...” – te i pozostałe wersy wiersza W. Bełzy znane są wychowankom Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach.

» czytaj więcej..
03 maja 2016

Udana pogoń Zjednoczonych

Efektowny powrót do meczu zanotowali z kolei Zjednoczeni Pudliszki, którzy po pierwszej połowie przegrywali u siebie z Sokołem Kaszczor 0:2.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 40550619 osób.
realizacja: studio fabryka