Aktualności

15 stycznia 2015

Przedszkolacy pomagają ptakom

Zima to pora roku, kiedy ptaki i zwierzęta czekają na pomoc ludzi. Dzieci w Przedszkolu Sa-morządowym w Pudliszkach doskonale o tym wiedzą. W piątek 9.01.2015 r. w grupach „Nie-zapominajek” i „Biedronek” odbyło się spotkanie z tatą naszej Oliwki, na temat „Ptaki i zwie-rzęta zimową porą”. Pan Tomek w ciekawy i przystępny sposób opowiadał naszym wycho-wankom, udostępnił albumy przyrodnicze oraz wspólnie z dziećmi wykonał karmę dla pta-ków. Serdecznie dziękujemy panu Tomkowi za przybycie i poświęcony czas.

» czytaj więcej..
14 stycznia 2015

Przedszkolacy dla WOŚP

W niedzielne popołudnie, 11 stycznia przedszkolacy z grup „Niezapominajek” i „Biedronek” Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach wystąpili podczas 23 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na scenie Kina „Szarotka” w Krobi. Nasi wychowankowie z wielką radością i zaangażowaniem recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz tańczyli. Ich występ wywołał uśmiech i zadowolenie na twarzach publiczności.

» czytaj więcej..
10 stycznia 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie - 11. 01. 2014

Ogłoszenia Duszpasterskie Niedziela Chrztu Pańskiego 11. 01. 2014

» czytaj więcej..
08 stycznia 2015

Sylwestrowa noc

Zgodnie z tradycją, dnia 31.12.2014 roku, miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich zorganizowało Zabawę Sylwestrową. Impreza odbyła w Centrum Aktywności Społecznej i Integracji Mieszkańców w Pudliszkach.

» czytaj więcej..
08 stycznia 2015

Gospodynie podzieliły się opłatkiem

Pochłonięte wieloma obowiązkami znalazły czas, by zasiąść przy wspólnym wigilijnym stole i podzielić się opłatkiem. Jak co roku członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Pudliszek spotkały się w miejscowym Centrum Aktywności Społecznej i Integracji Mieszkańców.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 36866491 osób.
realizacja: studio fabryka