Aktualności

07 listopada 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie - 08. 11. 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie 32 Niedziela Zwykła 08. 11. 2015

» czytaj więcej..
03 listopada 2015

Boisko nocą czyli II Nocny Turniej za nami

30 października 2015 roku na boisku sportowym w Pudliszkach odbył się II Nocny Turniej Piłki Nożnej, w którym udział wzięło 7 drużyn: United, Zarząd, Filtron, Kubiaki, Bodek, 30+ oraz Grucha Team. Organizatorami turnieju byli Przemek Bzdęga oraz Tomasz Antkowiak.

» czytaj więcej..
03 listopada 2015

Koniec dobrej serii

Po nie najlepszej grze w drugiej połowie drużyna Zjednoczonych Pudliszki przegrała przed własną publicznością z Promieniem Krzywiń. Tym samym skończyła się dobra seria podopiecznych trenera Romana Gronowskiego, którzy nie zaznali goryczy porażki w ośmiu kolejnych spotkaniach.

» czytaj więcej..
03 listopada 2015

PAMIĘTAMY - ŚWIĘTO ZMARŁYCH

W dniu 2 listopada dzieci z grup starszych „Biedronek” i „Niezapominajek” Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach, jak co roku udały się na miejscowy cmentarz, aby tam w Dniu Zadusznych w skupieniu i z szacunkiem zapalić znicze i pomodlić się za dusze tych, którzy oddali swe życie za ojczyznę. Przedszkolacy nie zapomnieli również złożyć zniczy na grobach tych osób, które bezpośrednio były związane z naszym przedszkolem – dawnego przedszkolaka oraz emerytowanych pracowników. Również młodsze dzieci z grup „Słoneczek” i „Misiów” zapaliły swoje lampki przed pomnikiem znajdującym się w parku.

» czytaj więcej..
03 listopada 2015

PRZEDSZKOLACY ZNAJĄ PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO

We wtorek 3 listopada dzieci z grup „Biedronek” i „Niezapominajek” Przedszkola w Pudliszkach wzięły udział w kolejnych zajęciach z cyklu KinoSzkoła – KinoPrzedszkole zorganizowanym w Kinie „Szarotka” w Krobi. Tym razem przedszkolacy mogli wykazać się wiedzą i umiejętnościami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa, ponieważ temat spotkania brzmiał: „Bądź bezpieczny na drodze, czyli co wiemy o przepisach ruchu drogowego”. Nasi milusińscy, jak zwykle aktywnie i z entuzjazmem uczestniczyli w proponowanych formach aktywności, udowadniając, że dobrze orientują się w zagadnieniach dotyczących bezpiecznych zachowań uczestników ruchu drogowego.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 39915970 osób.
realizacja: studio fabryka