Aktualności

22 września 2014

OSTATNIA SZANSA NA GŁOSOWANIE na ścieżkę rowerową Pudliszki Krobia - wiele zależy od nas...

To już ostania szansa na głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego Powiatu Gostyńskiego na ścieżkę Pudliszki - Krobia. Głosowanie trwa do piątku. Przypominamy, że można głosować wypełniając specjalny formularz dostępny na poczcie w Pudliszkach, w sklepach czy Urzędzie Miejskim w Krobi. Można też zagłosować za pomocą strony internetowej www.powiat.gostyn.pl

» czytaj więcej..
06 października 2014

Wysoka wygrana w Pogorzeli

KOLEJNYM WYSOKIM ZWYCIĘSTWEM ZAKOŃCZYŁ SIĘ POJEDYNEK SENIORÓW LKS ZJEDNOCZENI PUDLISZKI. TYM RAZEM NASI ZAWODNICY POKONALI DRUŻYNĘ LWA POGORZELA 5:1. BYŁA TO ÓSMA WYGRANA Z RZĘDU NASZYCH PUPILI.

» czytaj więcej..
04 października 2014

Trening reprezentacji AMP Futbol w Pudliszkach

Dzisiaj na stadionie w Pudliszkach odbył się trening reprezentacji Polski AMP Futbol. Był to pierwszy trening kadrowiczów, przebywających na zgrupowaniu w Pępowie, przed ogłoszeniem kadry na na tegoroczne mistrzostwa świata w Meksyku. Dla Pudliszek było to niezwykłe wydarzenie, ponieważ jeszcze nigdy w historii naszej miejscowości nie trenowali tutaj reprezentanci Polski.

» czytaj więcej..
04 października 2014

Ogłoszenia Duszpasterskie - 5.10.2014

Ogłoszenia Duszpasterskie 27 Niedziela Zwykła 05. 10. 2014

» czytaj więcej..
04 października 2014

Wycieczka do lasu

Korzystając ze słonecznej wczesnojesiennej aury wychowankowie Przedszkola Samo-rządowego w Pudliszkach udali się na doroczną wyprawę do lasu.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 36232249 osób.
realizacja: studio fabryka