Aktualności

21 marca 2014

Pokaz taekwon-do

W poniedziałek 17 marca gościliśmy w Przedszkolu Samorządowym w Pudliszkach Mistrza Polski i Europy w sztuce walki TAEKWON-DO Tomasza Rupocińskiego oraz Natalię Nowicką.

» czytaj więcej..
21 marca 2014

Myśliwi w przedszkolu

Dnia 11.03.2014 odwiedzili przedszkolaków z grupy Misie i Słoneczka myśliwi z koła łowieckiego – Pan Mateusz Andrzejak i Tomasz Biernaczyk, tata naszej wychowanki.

» czytaj więcej..
21 marca 2014

Wizyta wędkarza

We wtorek 11 marca 2013 r. dzieci z grup „Biedronki” oraz „Niezapominajki” Przed-szkola Samorządowego w Pudliszkach gościły pana Piotra Wleklińskiego – wujka jednego z naszych wychowanków. Pan Piotr, którego pasją jest wędkarstwo, w ciekawy dla dzieci sposób zaprezentował zagadnienia związane z tą tematyką, a zgromadzony sprzęt wędkarski spotkał się ze sporym zainteresowaniem przedszkolaków, którzy wykazali się przy okazji sporą znajomością tematu, podzielając tego rodzaju zainteresowania.

» czytaj więcej..
10 marca 2014

Zapamiętaj sobie – dzisiaj jest Dzień Kobiet!...

„Zapamiętaj sobie – dzisiaj jest Dzień Kobiet!...” – takie słowa rozbrzmiały wśród przedszkolaków z Pudliszek w piątek 7 marca.

» czytaj więcej..
06 marca 2014

Miłość niejedno ma imię – wieczorek poetycki

Potrzeba miłości oraz zdolność kochania są uczuciami wrodzonymi, nie wymagają przejścia specjalnego kursu czy zdobycia wykształcenia. Jednak chociaż każdemu z nas uczucie to jest znane, to jednak trudno ubrać nam je w słowa. Dlatego warto posłuchać, jak to uczucie przedstawiają poeci, bo „miłość (…) ma w poezji stare jak świat prawa”.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 34547728 osób.
realizacja: studio fabryka