Aktualności

01 lipca 2015

KROBUS 2015 - Gotujemy i się lepiej poznajemy

„Wakacyjne smakołyki” W piątek 19 czerwca 2015 roku grupa młodzieży pod nazwą "Gotujemy i się lepiej poznajemy", realizująca projekt w ramach Młodzieżowego Programu Grantowego Krobus 2015 , rozpoczęła swoją podróż przez kuchnie świata.

» czytaj więcej..
29 czerwca 2015

Zadecydowały bramki

Na stadionie w Pudliszkach rozegrany został I Turniej o Puchar Gminy Krobia, w którym wzięły udział trzy drużyny: Krobianka Krobia, KA4 Zjednoczeni Pudliszki oraz Sokół Chwałkowo. Rywalizacja była dość zacięta, a o końcowej kolejności decydowały zdobyte bramki.

» czytaj więcej..
29 czerwca 2015

Piłkarskie święto dzieciaków

Przepiękne bramki, fantastyczne interwencje bramkarzy, radość, a nawet łzy smutku można było zobaczyć podczas kolejnego turnieju resPect Cup, który odbył się w Pudliszkach. Tym razem młodzi piłkarze mogli zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami dzięki organizatorom: KA4 resPect oraz KA4 Zjednoczeni Pudliszki.

» czytaj więcej..
28 czerwca 2015

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA

W czwartkowe popołudnie, 25 czerwca, w Przedszkolu Samorządowym w Pudliszkach odbyła się uroczystość pożegnania przedszkola przez wychowanków, którzy od września rozpoczną edukację w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Absolwenci zaprezentowali, po raz ostatni jako przedszkolacy, przygotowany z tej okazji program artystyczny przed zaproszonymi gośćmi – rodzicami oraz pracowni-kami przedszkola. Wcześniej tego dnia swoich starszych kolegów odwiedziły również dzieci z grup „Misiów” i „Słoneczek”, aby wraz z życzeniami powodzenia w szkole wręczyć im upominek w postaci kolorowej zakładki do książki.

» czytaj więcej..
27 czerwca 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie - 28. 06. 2015

Ogłoszenia Duszpasterskie 13 Niedziela Zwykła 28. 06. 2015

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 39140847 osób.
realizacja: studio fabryka