Aktualności

12 października 2014

MAMA CZYTAŁA PRZEDSZKOLAKOM

Dnia 8.10.2014 r., tuż po relaksie w grupie Niezapominajek Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach zawitała mama naszego przedszkolaka Ksawerego. Pani Paulina w ramach akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM przeczytała naszym milusińskim bajkę pt. „Robot Robert” Zofii Stanieckiej. Wiele radości sprawił dzieciom ROBOT wykonany przez gościa oraz słodkie cukierki. Serdecznie dziękujemy pani Paulinie za poświęcony czas. Zapraszamy chętnych rodziców do aktywnego udziału w akcji.

» czytaj więcej..
10 października 2014

Ogłoszenia Duszpasterskie - 12. 10. 2014

Ogłoszenia Duszpasterskie 28 Niedziela Zwykła 12. 10. 2014

» czytaj więcej..
22 września 2014

OSTATNIA SZANSA NA GŁOSOWANIE na ścieżkę rowerową Pudliszki Krobia - wiele zależy od nas...

To już ostania szansa na głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego Powiatu Gostyńskiego na ścieżkę Pudliszki - Krobia. Głosowanie trwa do piątku. Przypominamy, że można głosować wypełniając specjalny formularz dostępny na poczcie w Pudliszkach, w sklepach czy Urzędzie Miejskim w Krobi. Można też zagłosować za pomocą strony internetowej www.powiat.gostyn.pl

» czytaj więcej..
06 października 2014

Wysoka wygrana w Pogorzeli

KOLEJNYM WYSOKIM ZWYCIĘSTWEM ZAKOŃCZYŁ SIĘ POJEDYNEK SENIORÓW LKS ZJEDNOCZENI PUDLISZKI. TYM RAZEM NASI ZAWODNICY POKONALI DRUŻYNĘ LWA POGORZELA 5:1. BYŁA TO ÓSMA WYGRANA Z RZĘDU NASZYCH PUPILI.

» czytaj więcej..
04 października 2014

Trening reprezentacji AMP Futbol w Pudliszkach

Dzisiaj na stadionie w Pudliszkach odbył się trening reprezentacji Polski AMP Futbol. Był to pierwszy trening kadrowiczów, przebywających na zgrupowaniu w Pępowie, przed ogłoszeniem kadry na na tegoroczne mistrzostwa świata w Meksyku. Dla Pudliszek było to niezwykłe wydarzenie, ponieważ jeszcze nigdy w historii naszej miejscowości nie trenowali tutaj reprezentanci Polski.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 36246964 osób.
realizacja: studio fabryka