Aktualności

21 marca 2014

Wizyta wędkarza

We wtorek 11 marca 2013 r. dzieci z grup „Biedronki” oraz „Niezapominajki” Przed-szkola Samorządowego w Pudliszkach gościły pana Piotra Wleklińskiego – wujka jednego z naszych wychowanków. Pan Piotr, którego pasją jest wędkarstwo, w ciekawy dla dzieci sposób zaprezentował zagadnienia związane z tą tematyką, a zgromadzony sprzęt wędkarski spotkał się ze sporym zainteresowaniem przedszkolaków, którzy wykazali się przy okazji sporą znajomością tematu, podzielając tego rodzaju zainteresowania.

» czytaj więcej..
10 marca 2014

Zapamiętaj sobie – dzisiaj jest Dzień Kobiet!...

„Zapamiętaj sobie – dzisiaj jest Dzień Kobiet!...” – takie słowa rozbrzmiały wśród przedszkolaków z Pudliszek w piątek 7 marca.

» czytaj więcej..
06 marca 2014

Miłość niejedno ma imię – wieczorek poetycki

Potrzeba miłości oraz zdolność kochania są uczuciami wrodzonymi, nie wymagają przejścia specjalnego kursu czy zdobycia wykształcenia. Jednak chociaż każdemu z nas uczucie to jest znane, to jednak trudno ubrać nam je w słowa. Dlatego warto posłuchać, jak to uczucie przedstawiają poeci, bo „miłość (…) ma w poezji stare jak świat prawa”.

» czytaj więcej..
04 marca 2014

Dzień Kobiet Koła Gospodyń Wiejskich

” Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów ”. Pierre de Brantóme

» czytaj więcej..
05 marca 2014

Zagłosuj na naszych strażaków

Zapraszamy do głosowania w plebiscycie organizowanym przez Redakcję Gostyń24 na najlepszą Ochotniczą Straż Pożarną w powiecie gostyńskim.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 34529958 osób.
realizacja: studio fabryka