Aktualności

21 września 2016

PIERWSZE ZWYCIĘSTWO!!!

Pierwszy komplet punktów w sezonie zgarnęli piłkarze z Pudliszek. O końcowym rozstrzygnięciu zadecydował gol zdobyty w na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry.

» czytaj więcej..
18 września 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie - 18. 09. 2016

Ogłoszenia Duszpasterskie 25 Niedziela Zwykła 18. 09. 2016

» czytaj więcej..
15 września 2016

PRZEDSZKOLACY NA OTWARCIU ŚCIEŻKI ROWEROWEJ

W sobotnie przedpołudnie 3.09.b.r. odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie ścieżki rowerowej Pudliszki- Krobia. Nie zabrakło tam najmłodszych mieszkańców Pudliszek. Przedszkolacy z Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach pojawili się z rodzicami i opiekunami przy przystanku PKS w Krobi na rowerach, by wspólnie ze społecznością przejechać dystans trasy. Na wszystkich uczestników rajdu przy Centrum Aktywności Społecznej i Integracji Mieszkańców w Pudliszkach czekał poczęstunek, a dla najmłodszych dmuchane zamki.

» czytaj więcej..
15 września 2016

Witamy przedszkole!

1 września, po dwumiesięcznej przerwie do naszego przedszkola wrócili przedszkolacy. Niektóre dzieci uczyniły to po raz pierwszy, inne kolejny już raz. Maluszki bardzo szybko zaaklimatyzowały się w nowym otoczeniu. Dzieci 5 i 6- letnie z radością powitały swoich kolegów po wakacjach. Wszyscy nasi milusińscy z uśmiechem i radością codziennie bawią się i uczą.

» czytaj więcej..
13 września 2016

REMIS W JUTROSINIE!!!

Podziałem punktów zakończył się pojedynek zespołów z Jutrosina i Pudliszek. Rezultat ustalony został w pierwszej połowie, kiedy to obie drużyny zdobyły solidarnie po jednej bramce.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 40966681 osób.
realizacja 2011: studio fabryka