Aktualności

13 października 2014

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO !!!

JUŻ 9 ZWYCIĘSTWO Z RZĘDU ODNIEŚLI SENIORZY LKSu. TYM RAZEM NASI ZAWODNICY OKAZALI SIĘ LEPSI OD DRUŻYNY KORONY WILKOWICE, KTÓRĄ POKONALI 3:1.

» czytaj więcej..
12 października 2014

Dzień Papieski w naszej parafii

Pamiętny dzień 16 października 1978 roku to w życiu każdego Polaka dzień szczególny. Dzień w którym nasz rodak Karol Wojtyła zasiadł na tronie w Stolicy Piotrowej. Wielu z nas doskonale pamięta ten dzień. Wciąż żywe są w nas emocje, które wówczas nam towarzyszyły i wyryły ślad w naszych sercach. Bez trudu rozpoznajemy Jego mocny i ciepły głos upominający się zawsze o prawa i godność dziecka Bożego. W niedzielę 12 października już po raz czternasty obchodziliśmy Dzień Papieski . W tym roku pod hasłem: „Jan Paweł II – Świętymi bądźcie”. Przypomina nam ono następcę św. Piotra jako przyjaciela wszystkich ludzi.

» czytaj więcej..
12 października 2014

MAMA CZYTAŁA PRZEDSZKOLAKOM

Dnia 8.10.2014 r., tuż po relaksie w grupie Niezapominajek Przedszkola Samorządowego w Pudliszkach zawitała mama naszego przedszkolaka Ksawerego. Pani Paulina w ramach akcji CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM przeczytała naszym milusińskim bajkę pt. „Robot Robert” Zofii Stanieckiej. Wiele radości sprawił dzieciom ROBOT wykonany przez gościa oraz słodkie cukierki. Serdecznie dziękujemy pani Paulinie za poświęcony czas. Zapraszamy chętnych rodziców do aktywnego udziału w akcji.

» czytaj więcej..
10 października 2014

Ogłoszenia Duszpasterskie - 12. 10. 2014

Ogłoszenia Duszpasterskie 28 Niedziela Zwykła 12. 10. 2014

» czytaj więcej..
22 września 2014

OSTATNIA SZANSA NA GŁOSOWANIE na ścieżkę rowerową Pudliszki Krobia - wiele zależy od nas...

To już ostania szansa na głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego Powiatu Gostyńskiego na ścieżkę Pudliszki - Krobia. Głosowanie trwa do piątku. Przypominamy, że można głosować wypełniając specjalny formularz dostępny na poczcie w Pudliszkach, w sklepach czy Urzędzie Miejskim w Krobi. Można też zagłosować za pomocą strony internetowej www.powiat.gostyn.pl

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 36264047 osób.
realizacja: studio fabryka